Головна  →  Оголошення  →  13 липня 2017

Оксана П’явка: «За перший тиждень до електронної медичної системи Helsi.me вже внесено 938 медичних працівників закладів охорони здоров’я Деснянського району»

 

У Деснянському районі запущено електронну медичну систему Helsi.me Першими у грудні 2016-го року до системи Helsi.me підключилися медичні заклади Подільського району столиці, сьогодні до неї, крім Деснянського, приєдналися Оболонський та Солом’янський райони.

Завдяки системі Helsi.me пацієнти можуть знайти на сайті свого дільничного лікаря за адресою проживання. Її користувачі мають можливість записатися на прийом до терапевта, педіатра, профільного лікаря на конкретний час через інтернет, call-центр, у реєстратурі, не витрачаючи час у черзі. Лікаря можна знайти за спеціальністю, прізвищем і місцем роботи. Сюди занесені адреси всіх дільниць, закріплені за ними терапевти, та педіатри.

На порталі пацієнта можна переглядати свої візити до лікаря та результати прийомів. Також є можливість зафіксувати медичну картку дитини до медкартки з профілем батьків.

«Helsi.me надає медзакладам можливість взяти участь у медичній реформі, зафіксувати вибір пацієнтом свого сімейного лікаря та передати всю інформацію до Міністерства охорони здоров’я. За перший тиждень до електронної медичної системи Helsi.me вже внесено 938 медичних працівників закладів охорони здоров’я Деснянського району», – говорить заступник начальника Управління охорони здоров’я Деснянського району Оксана П’явка.

За час роботи через Систему на прийом до лікарів первинної і вторинної ланки записались більше 50 000 пацієнтів. Із них понад 40% – он-лайн, інші – через сall-центр і реєстратури. Наразі більше 2 000 медичних співробітників внесено до електронної медичної системи Helsi.me (https://helsi.me).

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА