Головна  →  Новини  →  11 серпня 2017

З 18 серпня «Барви-Ukraine» розквітнуть на Співочому полі

 

Неймовірна кількість квітів з інтертними матеріалами сформують мапу України. Карпатські гори з виноградниками, степові візерунки Таврії, багатовекторна Галичина і унікальна Наддніпрянщина.

Все це поєднано в Україні – країні можливостей, добрих і працьовитих людей. Фестиваль присвячено нашій державі до Дня Незалежності України. Україна різноманітна. І саме в різноманітності наша сила і унікальність. У єдності різноманіття ми вбачаємо перспективи розвитку сильної квітучої країни.

Озеленювальники Деснянського району готують для деснянців та гостей столиці неповторної краси композицію «Середня Наддніпрянщина. Гостинний дім». Під час роботи фахівці зеленого господарства використали 130 тисяч різноманітних рослин, щоб підкреслити неповторну красу нашої Батьківщини.

«Співоче поле вже є унікальним місцем відпочинку для кожного. Тут знайдуть дозвілля мами з малюками, молодь. Спеціально влаштовуємо кінопокази під відкритим небом, встановлюємо арт-скульптури. Вірю, що екзлюзивний проект для туристів буде цікавим. Запрошуємо на Співоче поле увібрати аромат різнобарвної України», – зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний.

Крім квіткового фестивалю, на різнобарвному майданчику традиційно щовихідні будуть проводитись майстер-класи та розважальна програма для дітей.

Фестиваль триватиме з 18 серпня до 11 вересня 2017 року з 9:00 до 21:00.

Прийди на Співоче поле – підтримай озеленювальників нашого району.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА