Головна  →  Новини  →  11 серпня 2017

Ірина Алєксєєнко вручила Подяку організаторам найбільшого забігу з перешкодами у Південно-Східній Європі «Legion Run»

Ірина Алєксєєнко вручила Подяку організаторам найбільшого забігу з перешкодами у Південно-Східній Європі «Legion Run»

 

Не вщухають й досі незабутні емоції поціновувачів активного відпочинку, які вирішили 22 липня 2017 року випробувати силу власної волі та завітали у парк «Дружби народів» на найбільший забіг з перешкодами у Південно-Східній Європі «Legion Run».

Кожні 15 хвилин відправлявся Легіон (хвиля) у складі ста семидесяти п’яти осіб, а всього таких хвиль було дев’ять. Учасники екстремальних змагань бігали, стрибали, повзали, прискорювалися, допомагали та підтримували інших легіонерів. Перешкоди випробували межі розуму та тіла, загартували дух, допомогли знайти нових друзів, а також здобути навички ефективної командної взаємодії. Учасники гралися в болоті як діти, отримували подряпини, але до фінішу всі легіонери дійшли зовсім іншими – зміненими. Для відчайдухів забіг став не просто найочікуванішою спортивною подією року, а й перетворився на незабутній життєвий досвід.

Сьогодні в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко вручила Подяку Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток спортивного руху та популяризацію здорового способу життя організаторам найбільшого забігу з перешкодами у Південно-Східній Європі «Legion Run».

«Вдячні районній адміністрації за підтримку та допомогу. У інших країнах світу ми іноді стикаємося із непорозумінням під час діалогу з органами державної влади, через що проведення події опиняється під загрозою зриву. В Україні цього не було», – зазначила один із організаторів «Legion Run» Зарниця Матева.

«У липні Деснянський район вперше приймав екстремальні змагання міжнародного рівня. Цю захоплюючу спортивну подію вже встигли побачити на трьох континентах у дванадцяти країнах світу і попри відсутність досвіду проведення подій такого рівня, районна влада впоралася з поставленими завданнями. Вдячні нашим болгарським колегам за плідну співпрацю та розраховуємо на те, що «Legion Run» 2018 року знову відбудеться в нашому районі», – зазначали в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

Враження учасників змагань в соціальній мережі «Facebook»:

Тимофей Яковлев (родом з Донецька, мешкає в Києві): «Хотел бы поблагодарить организаторов LegionRun за это нереальное по масштабам и атмосфере мероприятие для Украины!!! Я думаю, что каждый, кто прошел все препятствия проявил силу духа и победил прежде всего себя, став истинным легионером. Лично я бы не справился со всеми препятствиями, так как вывихнул в самом начале забега ногу. Благодаря волонтерам и врачам Общества Красного Креста а также охлаждающему средству HTA Spray Ice, я почти моментально ощутил облегчение от боли и уверенно продолжил забег. Всем спасибо! We are Legion! Let’s go champ!!!».

Andriy Myhal (родом зі Львова, мешкає в Києві): «That was great!!».

Jason Ballor (родом з Кіпру, місто Ларнака): «AWESOME!!!».

Legion Run: «Thank you Kyiv you were simply AMAZING! We’ll be back in 2018!».

 

24

25

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА