Головна  →  Новини  →  4 вересня 2017

РАЗОМ МИ ‒ СИЛА!

РАЗОМ МИ ‒ СИЛА!

РАЗОМ МИ ‒ СИЛА!

Більше 100 громадських активістів взяли участь у суботнику в приміщенні колишнього дитячого садочка по вулиці Сабурова, 16-а, в якому проводив свою «діяльність» заклад «Всеукраїнський експериментальний центр персональної освіти та соціалізації особистості.

Представники структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації, Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації, народний депутат Борислав Береза, депутат Київради Юрій Зубко, активісти БО «Народні скарби», ГО «Федерація натурального пауерліфтингу», Деснянської районної в м. Києві організації партії «БПП «Солідарність», Об’єднання «Самопоміч», ГО «Рішучі громадяни», БО «Незалежна країна», БО «Свято-Покровський», Об’єднання громадян «Велика родина», ОСНів «Милославський», «Контакт» у Деснянському районі засукали рукави і прибирали приміщення, яке перетворилося на один великий смітник.

«Те, в якому стані знаходиться приміщення – жахливо. Будівля доведена до аварійного стану. Кожна кімната – величезний смітник, у якому накидано все – від пустих пляшок з під алкоголю, брудного ганчір’я, зіпсованих продуктів, будівельних матеріалів – до старих меблів з клопами, тарганами та мишами», – говорить учасниця суботника, керівник ОСНу «Контакт» Валентина  Кірпач.

Незважаючи на партійну приналежність та політичні погляди, активісти об’єдналися заради спільної мети – відновлення роботи дитячого дошкільного закладу.

«Починаючи з 2014-го року місцеві органи виконавчої влади постійно здійснювали заходи щодо звільнення приміщення колишнього дитячого садочка по вулиці Сабурова, 16-а. Але так звані горе-господарі чинили опір, влаштовували біля стін адміністрації голодування та страйки. Нещодавно спільними зусиллями влади та громадськості нарешті приміщення було звільнено. Сьогодні ми зробили ще один крок для початку роботи  дошкільного навчального закладу. За один суботник всього сміття не приберемо, продовжуватимемо і надалі. Вдячні всім активістам, які не залишилися байдужими та прийшли сьогодні. Також особлива подяка КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району» за надання вантажівки для вивозу сміття», – говорить учасник суботника, голова Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Артур Аракелян.

Під час суботника було прибрано більше тисячі квадратних метрів приміщення колишнього дитячого садочка та вивезено 20 тонн сміття.

Разом ми ‒ сила!

Довідково.

15 серпня 2017-го року у Деснянському районі міста Києва з приміщення за адресою Сабурова, 16-а працівниками Відділу державної виконавчої служби Дніпровського районного управління юстиції у місті Києві виселено заклад «Всеукраїнський експериментальний центр персональної освіти та соціалізації особистості» та проводиться процес передачі зазначеної будівлі Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації для відновлення дошкільного навчального закладу.

Протягом 2014-2017 років місцевими органами виконавчої влади постійно здійснюються відповідні заходи щодо звільнення нежитлового приміщення по вул. Сабурова, 16-а від трьох сумнівних за результатами своєї роботи установ: Спеціальний експериментальний освітньо-культурологічний центр «Сполох» (правонаступник – заклад «Всеукраїнський експериментальний центр персональної освіти та соціалізації особистості»), громадська організація «Український конгрес інвалідів», підприємство «Загальноосвітній навчальний заклад «Спеціалізована школа «Славія» (правонаступник − заклад «Всеукраїнська школа персональної освіти «Славія» імені Віктора Соломенка).

Починаючи з 2014-го року, вищезазначені установи знаходилися в цій будівлі незаконно, без жодного правового документу, рішення суду добровільно не виконували.

Громадські організації та ІГС, активісти району постійно сприяли райдержадміністрації у складному процесі, який тривав виключно в правовій площині. Ця наболіла проблема неодноразово піднімалася Громадською радою Деснянського району щодо виселення даних організацій з приміщення за адресою Сабурова, 16-а.

Відтак, 15 серпня 2017-го року підтримати рішення суду та дії виконавчої служби прийшло близько 200 небайдужих мешканців мікрорайону та громадських активістів, які підтримують плани Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації невідкладно відновити дошкільний навчальний заклад та облаштувати реабілітаційний центр для дітей з обмеженими можливостями на першому поверсі даного приміщення.

http://desn.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=21364%3A-lr-&catid=282%3A2011-10-25-12-48-57&Itemid=2945&lang=ua

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА