Головна  →  Новини  →  13 вересня 2017

Скажемо стихійній торгівлі – «Ні!»

 

Відділ контролю за благоустроєм, відділ підприємництва, торгівлі та споживчого ринку Деснянської райдержадміністрації, ГО «Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону міста Києва» спільно з працівниками правоохоронних органів провели черговий рейд з ліквідації осередків стихійної торгівлі на території Деснянського району.

Цього разу обстежили територію по проспекту Маяковського, 15,  вулицях  Лаврухіна, 4 та Бальзака, 85. Під час рейду було виявлено  засмічення території та стихійна торгівля. Відтак, спеціалістами відділу контролю за благоустроєм Деснянської РДА складено чотири протоколи про адміністративне правопорушення в частині засмічення території та проведення стихійної торгівлі. Для унеможливлення відновлення стихійної торгівлі на місці залишився чергувати представник відділу контролю за благоустроєм Деснянської РДА.

Рейди з ліквідації осередків стихійної торгівлі на території Деснянського району триватимуть. Керівників ринків та торговельних центрів попереджено про персональну відповідальність в разі утворення осередків стихійної торгівлі на прилеглій до ринків та ТЦ територіях.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 160 КУпАП торгівля з рук у невстановлених місцях є адміністративним правопорушенням та тягне за собою накладання штрафу від одного до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

У рамках проведення комісійних рейдів передбачається вилучення товарної маси згідно порядку «Обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави», затвердженого Постановою КМУ від 25.08.1998 № 1380.

Заздалегідь попереджено осіб, що здійснюють несанкціоновану торговельну діяльність, щодо доцільності усунення зазначеного порушення власними силами із відповідним відновленням благоустрою місць ведення торгівлі.

Також відповідно до пп. 3.1.2, 3.1.3, 3.1.4, 3.2.1. Правил благоустрою міста Києва проходження межі по тій чи іншій вулиці, провулку, проїзду визначається по лінії бортового каменю проїжджої частини вулиці вздовж підприємств, установ, організацій, а в інших випадках на відстані 10 метрів від фасадів будинків, споруд, огорож та інших елементів благоустрою.

Посадові особи підприємств, установ, організацій несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою на вказаних територіях.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА