Головна  →  Новини  →  15 грудня 2017

Ірина Алєксєєнко: «Музичні твори, виконані юними вихованцями Дитячої музичної школи № 24, вселяють у душу та серце любов і гармонію»

 

Цикл Новорічних та Різдвяних заходів у Галереї мистецтв Деснянського району, який розпочався 14 грудня відкриттям виставки творчих робіт майстерень закладів культури з нагоди святкування Новорічних та Різдвяних свят та 30-річчя створення Деснянського району, продовжив новорічний концерт, підготовлений педагогами та вихованцями Дитячої музичної школи № 24.

Під час концерту учні відділень гри на гітарі, скрипці, фортепіано, духових інструментів, вокального відділення виконали твори українських та зарубіжних композиторів.

Присутні щиро вітали юних музикантів за чудову атмосферу свята музики та наступаючого Нового року.

Також у Галереї мистецтв продовжують експонуватися творчі роботи майстерень закладів культури Деснянського району.

«Виставка творчих робіт розпочала цикл Новорічних та Різдвяних заходів у Деснянському районі. Деснянці – талановиті в усьому. Це ще раз підтверджує виставка та сьогоднішній концерт. Картини вражають не тільки вишуканою технікою виконання, професіоналізмом, але й багатим душевним змістом, уявою їх авторів. А музичні твори, виконані юними вихованцями Дитячої музичної школи № 24 – вселяють у душу та серце любов і гармонію», – говорить заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

На виставці представлені роботи вихованців художніх відділень Школи мистецтв ім. Леонтовича, Школи мистецтв №3 та Вищого мистецького коледжу Київської дитячої Академії мистецтв.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА