Головна  →  Новини  →  19 січня 2018

Геннадій Заболотний зустрівся з представниками Громадської ради Деснянської райдержадміністрації

Геннадій Заболотний зустрівся з представниками Громадської ради Деснянської райдержадміністрації

Вже на другий день після призначення на посаду голови Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний зустрівся з членами Громадської ради.

Громадська рада при Деснянській райдержадміністрації – консультативно-дорадчий орган, до складу якого входить 35 представників інститутів громадянського суспільства, бере активну участь у життєдіяльності Деснянського району, відстоюючи інтереси деснянців у всіх процесах.

Голова Громадської ради Артур Аракелян ознайомив Геннадія Заболотного з основними напрямками діяльності ради, навів приклади дієвої участі громадськості у вирішенні нагальних питань життєдіяльності Деснянського району та відстоювання інтересів мешканців району у коридорах влади.

Геннадій Заболотний представив своє бачення взаємодії районної влади з представниками громадянських інституцій та висловив сподівання, що і в подальшому співпраця Громадської ради з районною владою буде конструктивною та дієвою.

Також Геннадій Заболотний відповів на ряд запитань стосовно власного бачення майбутньої діяльності на посаді голови Деснянської райдержадміністрації та на запитання особистого характеру.

11

22221

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА