Головна  →  Новини  →  14 лютого 2018

Геннадій Заболотний: «Ветерани бойових дій в Афганістані були і залишаються взірцем хоробрості та відваги»

Геннадій Заболотний: «Ветерани бойових дій в Афганістані були і залишаються взірцем хоробрості та відваги»

Геннадій Заболотний: «Ветерани бойових дій в Афганістані були і залишаються взірцем хоробрості та відваги»

Минають дні, ідуть роки,

Життя листки перегортає.

А біль Афгану навіки,

В душі чомусь не замовкає.

Ти вічний бій Афганістан,

Ти наш неспокій.

І не злічить глибоких ран,

Сліз матерів тих літ жорстоких.

Сьогодні в актовій залі Деснянської райдержадміністрації пройшли урочисті збори з нагоди 29-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Привітати присутніх завітали голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний, перший заступник голови Віктор Крохмалюк, депутати Київської міської ради VIII скликання Михайло Іщенко, Юрій Зубко, Михайло Буділов, воїни-інтернаціоналісти, актив ветеранських організацій Деснянського району, представники громадськості.

«Цього року відзначається 29-а річниця виведення останніх підрозділів радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в Афганістані та інших гарячих точках, і дякуємо тим, хто залишився живим. Ви є прикладом відданості та мужності, опорою, учасниками та вірними товаришами, які нині відстоюють незалежність України на Сході. Кожен з вас – живий приклад для наслідування майбутніх поколінь, адже ветерани бойових дій в Афганістані були і залишаються взірцем хоробрості та відваги», – звернувся до присутніх Геннадій Заболотний.

Привітали воїнів-інтернаціоналістів зі святом і представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Української спілки ветеранів Афганістану, Київської спілки ветеранів Афганістану, райвійськкомату, голова спілки ветеранів Афганістану Деснянського району Валерій Передерій, голова Київської міської спілки ветеранів АТО Деснянського району Олег Нишпор, представник, командир 12-го окремого мотопіхотного батальйону Микола Білосвіт.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих і померлих вже після війни бойових побратимів, воїнів-афганців, які загинули на Сході України під час боїв у зоні АТО.

За активну громадянську позицію, військово-патріотичне виховання молоді, підтримку ветеранського руху та бійців АТО, розповсюдження бойового досвіду воїни-інтернаціоналісти були нагороджені державними відзнаками. Окрім цього, волонтери Деснянської районної організації Товариства Червоного Хреста України подарували набори сім’ям загиблих воїнів-афганців.

За традицією, під час заходу керівник Деснянської райдержадміністрації Геннадій Вадимович вручив приписні свідоцтва для постановки на облік у райвійськкоматі учням старших класів загальноосвітніх закладів Деснянського району, які виявили активність та найкращі знання на уроках з військової підготовки.

На закінчення заходу урочистим власними композиціями присутніх привітав учасник бойових дій в Афганістані, кавалер ордена Червоної зірки, композитор та виконавець Леонід Мухін.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА