Головна  →  Новини  →  14 лютого 2018

Геннадій Заболотний провів особистий прийом громадян

 

Голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний провів особистий прийом громадян.

Під час прийому мешканці Деснянського району звернулися до керівника району з питань розбудови інфраструктури 20-го мікрорайону ж/м «Вигурівщина-Троєщина», створення альтернативних маршрутів громадського транспорту, відкриття шахового клубу, оздоровлення дітей, житлово-комунального господарства, житлового забезпечення.

«Питання створення нових зелених зон у нашому районі – це одне з ключових завдань моєї команди. Підтримаємо усі ваші пропозиції та завжди налаштовані на конструктивний діалог, адже Деснянський район має бути зеленою оазою столиці», – звернувся до мешканців 20-го мікрорайону ж/м «Вигурівщина-Троєщина» Геннадій Заболотний.

Геннадій Вадимович детально вивчив кожне окреме звернення. Усі звернення мешканців району розглянуто та направлено до відповідних структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації для їх виконання.

За результатами розгляду заявники будуть проінформовані у терміни згідно чинного законодавства.

Особистий прийом громадян керівництвом Деснянської райдержадміністрації проводиться за попереднім записом за тел.: 546-08-70 або за адресою: просп. Маяковського, 29, каб. 112.

Графік особистого прийому розміщений на інформаційних стендах у приміщенні Деснянської райдержадміністрації та на офіційному веб-сайті http://desn.gov.ua/.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(096) 588-11-88, (044) 515-77-75

Підписка на новини від Деснянської РДА